Loading…

Skena të ‘nxehta’ mes vajzave në filmin kosovar ‘Vulë’ |PAMJE

  • 18/04/2019 | 12:43

Skena të ‘nxehta’ mes vajzave në filmin kosovar ‘Vulë’ |PAMJE

Është publikuar traileri i filmit të regjisorit kosovar Valmit Tertinit,  “Vulë”, premiera e së cilit do të mbahet së shpejti në Tiranë, shkruan Gazeta Metro.


Filmi i cili është nën regji të Valmir Tertinit flet për Viktorian, një punonjëse e papërgjegjshme në Ambasadën Gjermane në Prishtinë. E varur nga alkooli, dhe me mungesë të një partneri, bën një jetë geto. Ndërsa punën për të cilën i është besuar posti nuk i intereson fare dhe le dosjet e hapura pa firmosur.

Në trailer shihet disa momente të ‘nxehta’ mes femrave shqiptare, skena këto të cilat jo shpesh herë i shohim në ndonjë prodhim të kinematografisë në trojet shqiptare.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë