Loading…

Skivi i pikëlluar me vdekjen e Albert Krasniqit: Këto janë fjalët që ia kushtoi shokut

  • 27/01/2021 | 22:01

Skivi i pikëlluar me vdekjen e Albert Krasniqit: Këto janë fjalët që ia kushtoi shokut

Këngëtari kosovar Visar Shala, i njohur si Skivi në botën e shoëbizit, ka reaguar për vrasjen e shokut të tij, Albert Krasniqit.


Skivi përmes një postimi në llogarin e tij në instagram ka thënë se Alberti ishte shoku i tij më i mirë dhe besnik që ka pasur ndonjëherë.

Tutje, ai tha se Alberti i kishte qëndruar reperit kosovar afër në momentet më të vështira.

Më poshtë gjeni reagimin e tij.

“Buddy nuk po m’besohet qe shkove. Pse kaq heret?Pse? … Ne momentet me te mira e me te keqija gjithmone ke qene aty per mu. Je kon, je, dhe do t’mbetesh shoku ma i mire e ma besnik qe e kom pas najher n’jete. U prefsh ne paqe 🤍”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SKIVI (@skivi_undercova)

Kujtojmë se për vrasjen e Albert Krasniqit u arrestuar babai i tij, Skender Krasniqi, si i dyshuari kryesor.

Albert Krasniqi ishte i afërm me grupin Baba Stars dhe një kohë menaxher i grupit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë