Loading…

Skuadra e Feyenoordit arrin në aeroportin ‘Adem Jashari’, nesër ndeshen me Dritën

  • 21/07/2021 | 16:16

Skuadra e Feyenoordit arrin në aeroportin ‘Adem Jashari’, nesër ndeshen me Dritën

Skuadra holandeze Feyenoord ka arritur në Kosovë.


Skuadra holandeze e Feyenoordit ka arritur në aeroportin “Adem Jashari” para ndeshjes me Dritën.Vëre si figurë të zgjedhur

Holandezët arritën në Kosovë afërsisht rreth orës 3:30 pas gati tri orësh udhëtim nga Rotterdami.

Ata do të ndeshen nesër me Dritën në stadiumin “Fadil Vokrri” në orën 21:00 në kuadër të kualifikimeve për Europa Conference League.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë