Loading…

“S’mund të ngacmosh dikë që unë kam në zemër”, Andi i kapet djalit nga Kosova në ‘Për’puthen’

  • 23/01/2021 | 09:49

“S’mund të ngacmosh dikë që unë kam në zemër”, Andi i kapet djalit nga Kosova në ‘Për’puthen’

Puntata e sotme e Për’Puthen ka nisur me një debat të nxehtë mes Andit të parë dhe Andit të ri nga Kosova.

Ta është bërë molla e sherrit mes dy djemve, ku Andi i ri nuk heq dorë që ta bëjë për vete vajzën. Ai thotë se nëse ajo do të heqë dorë nga Andi, atëherë do të bëjë çmos që të kenë diçka bashkë e pse jo të dalin të përputhur. Por Andi i parë i është vërsulur atij duke i thënë se s’mund të ngacmojë dikë që ai e ka në zemër.

Debati mes dy Andit 1 e Andit të ri:

Andi 1 : Kush je ti? Je më trim që shprehesh kështu?

Andi 2: Unë s’jam kurrkush, t’i a po e thua vetë që jemi duke u njohur.

Andi 1: Unë kshu e ndjej.

Andi 1: Mos përfito nga emisioni, nuk mund të ngacmosh ti një person që një tjetër pretendon ta ketë në krah. Pse e ngacmon?

Andi 2: Nuk po e ngacmoj, kam shprehur pëlqim ndaj saj.

Andi 2: Unë përderisa jam këtu jam single do të thotë që do të njoh.

Andi 1: S’mund të ngacmosh dikë që unë e kam në zemër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë