Loading…

Snapchat, një lojë me fytyrën tuaj

  • 28/12/2016 | 11:21

Snapchat, një lojë me fytyrën tuaj

Me atmosferën festive për Krishtlindje, Snapchat ka publikuar një lojë të re ku mund të luash me fytyrën tënde.


Loja quhet Santa’s Helper, vendos fytyrën tënde në trupin e një elfi dhe rëshqisni në poshtë një shpati mali me dëborë, duke mbledhur dhurata dhe ornamente, dhe përpiqeni t’i shpëtoni lepurushave që duan tju godasin. Pjesa më e bukur e lojës është se mund të kontrollosh elfin duke kthyer kokën majtas e djathtas.

TechChrunch thotë se Santa’s Helper  është “publikimi i një loje të re”, që pretendohet të bëhet një Pokemon Go i ri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë