Loading…

S’ndalen golat e bukur nga Juventusi, Douglas Costa shtang portierin

  • 30/06/2020 | 23:25

S’ndalen golat e bukur nga Juventusi, Douglas Costa shtang portierin

Skuadra e Juventusit ka shënuar edhe golin e tretë në ndeshjen ndaj Genoas në Serie A, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Stadio Luigi Ferraris’, Genoa dhe Juventusi janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 29’të në kampionatin italian.

Juventusi momentalisht është duke udhëhequr me rezultatin 1-3, teksa goli i tretë u shënua nga Douglas Costa në minutën e 73’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë