Loading…

Sofia Richie çmend rrjetin: Shfaqet topless nga vetizolimi

  • 25/03/2020 | 22:03

Sofia Richie çmend rrjetin: Shfaqet topless nga vetizolimi

Sofia Richie pozoi e zhveshur në Instagram, për të promovuar linjën e re të xhinseve “Rolla”.


Sofia Richie shkaktoi një ‘tronditje’ në rrjete sociale në tetor 2019 kur ajo pozoi ‘toples’s në “Rolla Jeans” me pamjen joshëse dhe mbishkrimin: ‘Si është e enjtja juaj?’, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Tani, rreth tre muaj e gjysmë më vonë, ajo duket se është paguar për kampanjën e re të saj me xhinset e markës australiane “Rolla”, ku solli tjera foto ‘topless’.

‘Së shpejti me @rollasjeans 02.23.20! Dëshironi të argëtoheni me mua në nisje? ‘, ishte mbishkrimi që ajo ua la imazheve.

Modelja 21-vjeçare nuk mbante veshur asgjë vetëm një palë xhinse blu, kurse gjoksin po e mbulonte me duar.

Richie filloi modelimin në moshën 14 vjeç me “Teen Vogue”, e cila çoi në kontratën e saj të parë në modë me kompaninë e rrobave të banjës me qendër në Los Angeles, “Mary Grace Swim”.

Ajo që nga ajo kohë është paraqitur në kampanja nga një numër i markave të profilit të lartë si “Tommy Hilfiger”, “Chanel” dhe “Michael Kors”.

Richie filloi modelimin në moshën 14 vjeç me “Teen Vogue”, e cila çoi në kontratën e saj të parë në modë me kompaninë e rrobave të banjës me qendër në Los Angeles, “Mary Grace Swim”.

Ajo që nga ajo kohë është paraqitur në kampanja nga një numër i markave të profilit të lartë si “Tommy Hilfiger”, “Chanel” dhe “Michael Kors”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë