Loading…

Sondazhi: Agim Aliu e fiton Ferizajn, pa balotazh

  • 14/10/2021 | 21:31

Sondazhi: Agim Aliu e fiton Ferizajn, pa balotazh

Në emisionin Rubikon në Klan Kosova është publikuar matja e opinionit publik në garën për kryetar të Ferizajt.


Në matjen e prezantuar nga Tomor Qela, kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës Agim Aliu, del i pari me 51.50, përqind.

Kandidati i dytë del Valon Ramadani i Lëvizjes Vetëvendosje, me 35.20 përqind

Kandidatja e Lidhjes Demokratike të Kosovës Sibel Halimi, del e treta 7.90 përqind dhe i katërti del Arben Halili, nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës me 1.10 përqind.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë