Loading…

Soni Malaj: Këngëtarja shqiptare që është konkurentja ime më e madhe

  • 21/10/2020 | 20:06

Soni Malaj: Këngëtarja shqiptare që është konkurentja ime më e madhe

Këngëtarja e njohur Soni Malaj është shumë aktive në jetën mediatike.


Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë për mediat kosovare, ku ka treguar shumë për të kaluarën dhe raportet që ka pasur mes kolegëve dikur.

Soni ka deklaruar se konkurrentja më e madhe e saj ka qenë Genta Ismajli, për shkak se të dyja ishin shumë energjike në skenë.

Sipas këngëtares, kjo ishte një konkurrencë e pastër dhe përtej saj marrëdhëniet mes tyre ishin tejet të mira e madje ato vazhdojnë edhe sot.

Soni ka shtuar se sot në shoëbizin shqiptar nuk ka më raporte si dikur, ku përtej arritjeve profesionale ruhej shoqëria mes tyre.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë