Loading…

Sonte derbi i radhës në kuadër të Ligës së Kampionëve: Takohen Manchester City-PSG

  • 04/05/2021 | 08:06

Sonte derbi i radhës në kuadër të Ligës së Kampionëve: Takohen Manchester City-PSG

Sonte (e martë) do zhvillohet derbi mes Manchester Cityt dhe PSG-së, e vlefshme për ndeshjen kthyese të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.


Ndeshja e parë mes dy gjigantëve përfundoi me rezultat 1 – 2 në të mirë të klubit anglez në “Parkun e Princave”.

Andaj, City synon vetëm rezultat pozitiv që të kualifikohet në finale, derisa PSG-ja do mundohet të bëjë përmbysjen.

Dy skuadrat në konferencë për shtyp ishin optimist se do prekin finalen.

Takimi nis në ora 21:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë