Loading…

Sonte takohen krerët e LDK’së dhe ata të Vetëvendosjes

  • 17/05/2017 | 21:01

Sonte takohen krerët e LDK’së dhe ata të Vetëvendosjes

Sot gjatë tërë ditës është raportuar për një koalicion të mundshëm në mes të Vetëvendosjen dhe koalicionit tashmë të arritur mes LDK-AKR.

Sonte do të takohen zyrtarët e Vetëvendosjes dhe koalicioni LDK-AKR, kjo është konfirmuar nga zyra për informim e VV-së.

Në takim do të diskutohen mundësit për koalicion mes partive për t’iu kundërvë koalicionit PDK-AAK-Nisma.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë