Loading…

Sophia me këmish nate tregoi gjoksin e saj bombastik

  • 02/06/2020 | 20:42

Sophia me këmish nate tregoi gjoksin e saj bombastik

Vajza e Karren Brady, Sophia Peschisolido ka treguar gjoksin e saj seksi në një këmishë për trupi.


Vajza e Karren Brady, Sophia Peschisolido ka treguar asetin e saj, gjoksin derisa ka pasur një këmishë për trupi të bardhë.

Ajo e ka shfrytëzuar kohën e pandemisë së koronavirusit për të bërë fotosesione në shtëpi të saj sa ishte e vetizoluar.

Sophia Peschisolido ka pozuar përsëri foto të nxehta sot.

 

View this post on Instagram

 

Monday mood @missyempire #ad

A post shared by Sophia Peschisolido (@sophiapesch) on

Vajza e “Apprentice”, Karren Brady (24) ka treguar se ka edhe gjoksi seksi derisa ka pozuar në veshje të firmës së njohur “Missy Empire”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë