Loading…
Sot Apple prezanton 3 iPhone të rinjë, këtu mund të shikoni eventin drejtpërdrejtë |LIVE
  • 12/09/2018 | 17:48

Sot Apple prezanton 3 iPhone të rinjë, këtu mund të shikoni eventin drejtpërdrejtë |LIVE

Dita e sotme është shumë e veçantë për të gjithë fansat dhe përdoruesit e iPhone të kompanisë Apple.


Gjatë një eventi në qendrën kryesore në Cupertino, Calif, Apple pritet t’i zbulojë telefonat iPhone të rinjë, duke treguar kështu edhe risitë e fundit, transmeton gazetametro.net.

Eventi do të fillojë në orën 13:00 në Amerikë, që në vendin tonë i bie të jetë 19:00.

Emrat e telefonave do të jenë iPhone XS, iPhone XS Max, dhe iPhone XR

Njësoj si viteve të kaluara, iPhone i ri pritet të ketë shpejtësi më të madhe dhe kamerë më të mirë, si dhe një sistem iOS të ri./gazetametro.net

Eventin mund ta ndiqni drejtpërdrejtë KËTU.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë