Loading…

Sot dy vjet nga fitorja e madhe ndaj Azerbajxhanit, UEFA kujton golat e Arbër Zenelit

  • 20/11/2020 | 18:13

Sot dy vjet nga fitorja e madhe ndaj Azerbajxhanit, UEFA kujton golat e Arbër Zenelit

Kombëtarja e Kosovës pikërisht sot dy vite më parë kishte mposhtur Azerbajxhanin 4:0.


Në takimin e fundit të Ligës D në Ligën e Kombeve, shkëlqeu Arbër Zeneli.

Sulmuesi anësor kishte shënuar het-trik, shkruan Gazeta Olle.

Pikërisht golat e tij i ka kujtuar UEFA sot përmes një postimi në Twitter.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë