Loading…

Sot është një ndër femrat më seksi në botë: Kështu e kanë tallur kur ishte adoleshente

  • 16/05/2019 | 18:48

Sot është një ndër femrat më seksi në botë: Kështu e kanë tallur kur ishte adoleshente

Priyanka Chopra është aktore, këngëtare dhe ka qenë Miss World 2000 dhe tani është e martuar me aktorin dhe këngëtarin Jonas, transmeton Gazeta Metro.


Edhe pse është një ndër femrat më seksi në botë kjo nuk e ka bërë që të mos përjetojë bullizëm, sepse ngjyra e saj e lëkurës duket se nuk i ka pëlqyer moshatarëve të saj, prandaj në kohën e saj të adoleshencës është përballur me tallje të shumta.

“Unë merrja komente raciste kur isha në shkollë të mesme, në vitin e parë. Më quanin ‘Brownie’, ‘kthehu tek elefanti nga i cili ke ardhur’ dhe ‘Curry’, dhe këto gjëra kanë ndikuar shumë në jetën time kur isha fëmijë sepse ndikuan në vetëbesimin tim. Nuk do ta lejoj askënd më të më bëjë të ndihem ashtu. Mënyra se si ne i trajtojmë njerëzit vjen nga bagazhi kulturor që kemi por megjithatë shoqëria mund të ndryshojë”, ka thënë ajo  në një intervistë për Associated Press.

Këtë rast ajo më pas e ka përdorur për të ndihmuar të tjerët që janë prekur nga bullizmi./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë