Loading…
Sot feston ditëlindjen Dafina Zeqiri, mësoni sa vite ka mbushur
  • 14/04/2019 | 14:46

Sot feston ditëlindjen Dafina Zeqiri, mësoni sa vite  ka mbushur

Këngëtarja e suksesshme, Dafina Zeqiri sot ka një ditë të veçantë.


Ajo po feston ditëlindjen e saj të 30-të e festimet për të kanë filluar më herët.

Këngëtarja e njohur dje ka postuar disa imazhe dhe video në të cilat tregonte se po e pret me padurim këtë ditë.

Për këtë ditë speciale për të ajo ka marrë urime nga koleg dhe adhurues të saj, ndërsa sonte padyshim që di jetë një festë e madhe për të.

Ndryshe, ajo mbetet një nga këngëtaret me të dashura dhe numëron shumë hite në karrierën e saj mjaft të suksesshme./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë