Loading…

Sot feston ditëlindjen Tuna: Kaq vite ka mbushur këngëtarja

  • 14/07/2019 | 11:04

Sot feston ditëlindjen Tuna: Kaq vite ka mbushur këngëtarja

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu – Tuna, sot feston ditëlindjen e saj. Ajo mbush 34 vjet, shkruan Gazeta Metro.


Tuna u rikthye pas një pushimi që kishte bërë për shkak se solli në jetë djalin e saj, Tianin.

Ajo u erdhi me albumin ‘Fortuna’ duke bërë një rikthim të fuqishëm.

Për këngëtaren duket se vitet janë vetëm numra, pasiqë ajo po mbahet në formën më të mirë, duke mahnitur me pozat edhe në moshën 34 vjeçare./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë