Loading…

Sot filloi furnizimi me targa

  • 29/11/2019 | 11:19

Sot filloi furnizimi me targa

Ministria e Punëve të Brendshme njofton të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës se ka filluar furnizimi me targa, shkruan Gazeta Metro.

“Sot ka filluar furnizimi me targa, andaj qytetarët mund të drejtohen në Qendrat për Regjistrim të Automjeteve në të gjitha komunat e Kosovës që të pajisen me targa”, thuhet në njoftim.

Kujtojmë se targat kanë munguar që një kohë të gjatë.

Shumë qytetarë janë ankuar për këtë dhe kanë deklaruar se nuk po mund t’i regjistrojnë veturat e tyre./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë