Loading…

Sot fillon faza e eliminimit direkt e Kupës së Botës: Argjentina përballet me Australinë

  • 03/12/2022 | 09:03

Sot fillon faza e eliminimit direkt e Kupës së Botës: Argjentina përballet me Australinë

Sot do të fillojë faza me eliminim direkt e Kupës së Botës në futboll.


Gjatë kësaj dite janë paraparë të luhen dy ndeshje.

Më fillim nga ora 16:00 Holanda do të sfidohet nga ShBA, teksa katër orë më vonë Argjentina do të ketë punë me Australinë.

Ndonëse, në letër, Argjentina dhe Holanda favorizohen për të kaluar tutje, ky Botëror ka treguar se çdokush mund ta mposhtë këdo.

Mbetet të shihet se cili do të jetë epilogu për të dyja sfidat.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë