Loading…
Sot fillon Kampionati Botëror ‘Rusia 2018’, mësoni të gjitha grupet |FOTO
  • 14/06/2018 | 11:30

Sot fillon Kampionati Botëror ‘Rusia 2018’, mësoni të gjitha grupet |FOTO

Sot në orën 17:00 fillon Kampionati Botëror në futboll ‘Rusia 2018’.


Janë 32 kombëtare që do të garojnë për titullin e kampionit.

Favoritët në letër dihen dhe ato janë, Brazili, Gjermania, Franca e Anglia.

Por nuk përjashtohen surprizat. Pothuajse të gjitha kombëtaret kanë skuadra me lojtarë të talentuar që luajnë nëpër ligat më të forta evropiane dhe në liga të tjera të forta nëpër botë.

Kampionati do të hapet me ndeshjen që do të zhvillohet në mes të nikoqirit Rusisë dhe Arabisë Saudite. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë