Loading…
Sot janë ndër çiftet më të ndjekur të momentit në showbizz-in, por nuk do t’a besoni se dukeshin kështu fëmijë |FOTO
  • 13/09/2018 | 19:53

Sot janë ndër çiftet më të ndjekur të momentit në showbizz-in, por nuk do t’a besoni se dukeshin kështu fëmijë |FOTO

Ndërkohë që mezi po presim lançimin e bashkëpunimit të tyre, Mozzik dhe Loredana po na mbajnë në tension me postimet e tyre.


Si Bonnie dhe Clyde ata kanë postuar fotot e cover-ave të këngës së tyre, ku duken si të burgosur, por mesa duket së fundmi Mozzik ka gjetur një mënyrë edhe më origjinale. Ai ka postuar një foto ku aid he Loredana kanë qenë fëmijë.

Nëse reperi nuk do t’a kishte postuar foton duke i bërë tag “partneres së tij në krim” me siguri që nuk do t’i kishim njohur.

Sigurisht që vitet kanë bërë punën e tyre dhe sot ata duken kaq ndryshe.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë