Loading…

Sot mblidhet kabineti qeveritar

  • 23/11/2016 | 07:57

Sot mblidhet kabineti qeveritar

Qeveria e Kosovës do të mbaj sot mbledhjen e saj të rregullt nga ora 9 e mëngjesit.

Nuk dihet ende se cilat do të jenë pikat që do të shqyrtohen nga kryeministri dhe ministrat e kabinetit qeveritar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë