Loading…

Sot mblidhet Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere

  • 05/06/2023 | 09:25

Sot mblidhet Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere

Sot në Kuvendin e Kosovës pritet të mblidhet Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere, në rend dite do të behët shqyrtimi i raportit vjetor Financiar për Buxhetin e Republikës së Kosovës për vitin 2022.


Komisioni do të mblidhet rreth orës 13:30.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë