Loading…

Sot mot me diell dhe shi

  • 26/05/2023 | 07:52

Sot mot me diell dhe shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot kryesisht me vranësira dhe me intervale të kohëpaskohshme me diell.


IHK njofton se vranësirat parashihen të sjellin riga shiu të shoqëruara me shkarkime rrufesh.

Do të fryjë erë nga drejtimi i juglindjes dhe veriperëndimit me shpejtësi 1-9m/s.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë