Loading…

Sot nis xhiroja e 12’të e Superligës, zhvillohen duele interesante

  • 30/10/2021 | 10:01

Sot nis xhiroja e 12’të e Superligës, zhvillohen duele interesante

Elita e futbollit kosovar rikthehet në aksion sot me duelet e radhës.

Sot nis xhiroja e 12-të në Superligën e Kosovës në futboll ku në program janë tri takime interesante.

Drita e pret në shtëpi Malishevën, në një duel që pritet të jetë tjet interesant.

Dukagjini përballet me Gjilanin, sfidë ku gjilanasit synojnë të vazhdojnë me fitoren, ndërsa ekipi nga Klina synon të këndellet.

Feronikeli-LLapi, është një tjetër përballje interesante ku të dyja ekipet kërkojnë tre pikët.

Të gjitha këto tri takime luhen nga ora 13:00

Momentalisht në tabelë prin Ballkani me 21 pikë, i ndjekur nga Drenica e Gjilani që kanë nga 20 sosh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë