Loading…
Sot njihen si femrat më të bukura në botë, por ja si dukeshin vite më parë motrat Kardashian
  • 13/09/2018 | 10:26

Sot njihen si femrat më të bukura në botë, por ja si dukeshin vite më parë motrat Kardashian

E filluan me ‘reality-show’ Keeping Up With the Kardashians e përfunduan duke u bërë modele, drejtuese të biznesit e dietologe. Sot janë familja më e njohur në Hollywood.


Përveç kësaj, ato njihet për pamjen e tyre të mrekullueshme dhe format trupore shumë  të theksuara.

Mirëpo motrat Kardashian dhe nëna e tyre nuk janë dukur gjithmonë kështu.

Ato shumë shpesh kritikohen nga fansat se kanë bërë shumë ndërhyrje plastike, e nga disa foto të viteve më parë, duket se ata kanë të drejtë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë