Loading…

Sot përurohet aneks-objekti i Agjencisë së Kosovës për Forenzikë

  • 18/01/2021 | 08:20

Sot përurohet aneks-objekti i Agjencisë së Kosovës për Forenzikë

Sot do të bëhet përurimi i aneks-objektit të Agjencisë së Kosovës për Forenzikë(AKF), një investim ky i Ministrisë së Punëve të Brendshme.


Në ceremoninë e përurimit të këtij objekti do të marrin pjesë, kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti, ministri në detyrë i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, Ambasadorë të akredituar në Kosovë, si dhe përfaqësues të institucioneve dhe organizatave të ndryshme vendore dhe ndërkombëtare.

Ceremonia do të mbahet sot, e hënë më 18 janar, duke filluar në 9:30, në objektin e AKF-së, që gjendet afër ish-fabrikës së amortizatorëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë