Loading…

Sot pritet të shqyrtohet projektligji për buxhetin e vitit 2019

  • 21/11/2018 | 08:56

Sot pritet të shqyrtohet projektligji për buxhetin e vitit 2019

Sot pritet të shqyrtohet projektligji për buxhetin e vitit 2019.


Komisioni për Buxhet dhe Financa sot pritet që të shqyrtojë projektligjin për buxhetin e vitit 2019, shkruan gazetametro.net

Komisioni pritet mblidhet në ora 10:00

Në këtë mbledhje po ashtu do të shqyrtohet edhe projektligji për mbrojtjen e të dhënave personale. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë