Loading…

Sot zyrtarisht nisin ofertat për privatizimin e 55 aseteve

  • 15/06/2022 | 09:52

Sot zyrtarisht nisin ofertat për privatizimin e 55 aseteve

Agjencia e Privatizimit të Kosovës (AKP), sot do ta bëjë hapjen e ofertave të shitjeve përmes likuidimit.


Kështu ka njoftuar vetë AKP-ja, të mërkurën.

“Agjencia Kosovare e Privatizimit më 15 qershor 2022 mbanceremoninë e hapjes së ofertave të shitjeve përmes Likuidimit SHAL 55”, thuhet në njoftim.

Pranimi i ofertave do të bëhet duke filluar nga ora 10:00 deri në orën 12:00 në “Sallën e konferencave – Hoteli Grand”, në Prishtinë.

Ndërsa hapja e ofertave do të filloj në orën 12:30.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë