Loading…

Spanja konfirmon: Busquets negativ me COVID-19, i gatshëm për Poloninë

  • 18/06/2021 | 11:55

Spanja konfirmon: Busquets negativ me COVID-19, i gatshëm për Poloninë

Sergio Busquets më në fund ka rezultuar negativ me COVDI-19.


Spanja përballet me Poloninë në kuadër të “Euro 2020” në ndeshjen e dytë, dhe selektori Enrique ka marrë një lajm të mirë në prag të ndeshjes.

Kapiteni i Spanjës, Sergio Busquets do të jetë i gatshëm për këtë takim, pasi në testimin e fundit të bërë me metodën PCR, ai ka rezultuar negativ.

Sergio Busquets do të takojë përsëri shokët e tij të skuadrës disa orë para udhëtimit në Sevillë para ndeshjes me Poloninë.

Lajmin e ka konfirmuar Spanja përmes llogarisë zyrtare të rrjetit social, Twitter.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: info[email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë