Loading…

Spanja në epërsi, portieri shënon autogol qesharak

  • 23/06/2021 | 18:40

Spanja në epërsi, portieri shënon autogol qesharak

Pas pritjes së penalltisë, Dubravka tani shënon autogol.


Spanja ka kaluar në epërsi prej 1:0 kundër Sllovakisë, ku portieri i kësaj të fundit Martin Dubravka ka shënuar në portën e tij.

Autogolin e Dubravkas e gjeni më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë