Loading…

Spanja po e ‘shkatërron’ Kosta Rikën, Torres shënon golin e katër

  • 23/11/2022 | 18:35

Spanja po e ‘shkatërron’ Kosta Rikën, Torres shënon golin e katër

Vjen goli i katër në takimin ndërmjet Spanjës dhe Kosta Rikës, duel ky në kuadër të Kupës së Botës, Katari 2022.


Golin e katër për Kombëtaren e Spanjës e ka shënuar, Ferran Torres në minutën e 53’të të takimit, gol ky që erdhi nga pika e bardhë.

Rezultati aktual i takimit është 4:0.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë