Loading…

Spanjë- Maroku: Formacionet zyrtare |FOTO

  • 25/06/2018 | 19:24

Spanjë- Maroku: Formacionet zyrtare |FOTO

Spanja nuk dëshiron që të ndodh ndonjë befasi dhe ka futur në ndeshjen e sotme me një ekip të fortë.


Për Spanjën nuk ka shumë ndryshime dhe se ata kanë hyrë në fushë me një formacion të fuqishëm pjesë e të cilit është edhe Iniesta, Costa, Silva dhe Isco.

Ndërkohë, për Marokun kjo do të jetë ndeshja e fundit këtë Botëror.

Formacionet zyrtare:

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë