Loading…
Speca djegës, drithëra, arra për metabolizëm të mirë
  • 23/06/2018 | 19:35

Speca djegës, drithëra, arra për metabolizëm të mirë

Për trupin dhe mendjen është gjithmonë me rëndësi që edhe metabolizmi të jetë në rregull.


Kjo ndodh kur ju bën ushtrime të rregullta, duke bërë gjumin e duhur, por edhe duke pirë shumë ujë.

Janë këto tri gjëra të cilat shpejtojnë metabolizmin tuaj, transmeton Klan Kosova.

Por, këtu nuk përfundon gjithçka.

Më poshtë është lista e ushqimeve që gjithashtu ndihmon në këtë drejtim.

Speca djegës

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë