Loading…

Specialja e refuzon ankesën e mbrotjes së Jakup Krasniqit

  • 04/08/2022 | 14:57

Specialja e refuzon ankesën e mbrotjes së Jakup Krasniqit

Dhomat e Specializuara të Hagës kanë bërë të ditur se është refuzuar ankesa e mbrojtjes së Jakup Krasniqit.


Sipas vendimit të lëshuar nga Specialja kërkesa e dorëzuar nga mbrojtja e Krasniqit nuk i plotëson kriteret për ankesë.

Në ankesën e dorëzuar thuhet se është kundër vendimit të gjyqtarit paraprak, i cili i ka bërë vazhdimin e masës së paraburgimit Krasniqit

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë