Loading…

Spiderman kthehet në kinematë e botës

  • 06/05/2019 | 21:35

Spiderman kthehet në kinematë e botës

Nëse keni menduar se super heroi më i dashur e pësoi në Avengers mos u brengosni, ai kthehet verës në kinematë botërore me 2 korrik, transmeton Gazeta Metro.


Ky do të jetë filmi i shtatë që ka protagonist kryesor adoleshentin me fuqi merimange, i dyti me aktorin e ri britanik Tom Holland që mahniti publikun në daljen e parë të versionit të tretë të Spiderman.

Tom Holland reprizon rolin e njeriut marimangë për herën e katërt tani.

Përveq aktorit të ri Tom Holland, aktorët që e mbështetin janë yje si Samuel L. Jackson, Michael Keaton, Jake Gyllenhall e Marisa Tomei.

Filmi i Spider-Man: Far from Home është vazhdim i filmit të parë Spider-Man: Homecoming./gazetametro.net  

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë