Loading…

‘Spiderman’ luan me top, Stresi i lutet Zotit

  • 31/01/2023 | 15:38

‘Spiderman’ luan me top, Stresi i lutet Zotit

Stresi sot ishte duke luajtur me top i vetëm në oborrin e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.


Derisa ai ishte duke luajtur aty shkoi Getinjo, i cili është në rolin e Spiderman-it.

Spidermani ia mori Stresit topin dhe luante me të, në ato moment Stresi i lutej Zotit: “ Ei Zot, si luan topi vet”.

Banorët nuk kanë të drejtë të bëjnë me dije se janë duke e parë Spidermanin, pasi e kanë sfidë.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë