Loading…

Spitali për Rehabilitim Onix lirohet nga monitorimi i AKP-së

  • 12/11/2016 | 09:32

Spitali për Rehabilitim Onix lirohet nga monitorimi i AKP-së

Agjencia Kosovare e Privatizimit organizon sot ceremoninë e lirimit nga monitorimi i mëtutjeshëm i Ndërmarrjes së Re “Spitali Special për Rehabilitim të Përgjithshëm Onix” nga Agjencia Kosovare e Privatizimit.

Kjo është një arritje dhe një pasqyrim i shkëlqyeshëm i bashkëpunimit të mirëfilltë në mes AKP-së dhe një investitori të përgjegjshëm.

Tani, Ndërmarrja e Re “Spitali Special për Rehabilitim të Përgjithshëm Onix”, paraqet një tregim suksesi në realizmin e përmbushjes së investimeve dhe zhvillimin e mëtutjeshëm të saj në fushën e shërbimeve dhe turizmit.

Ceremonia mbahet në selinë e ndërmarrjes së Re “Spitali Special për Rehabilitim të Përgjithshëm Onix”, në Istog.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë