Loading…

Spitalin që kushtoi 7 milionë euro, e mbulon akulli (Video)

  • 12/01/2017 | 16:46

Spitalin që kushtoi 7 milionë euro, e mbulon akulli (Video)

Ndonëse spitali në Vushtri ka pak kohë që është ndërtuar, ai po ka probleme me sistemin e ulluqeve. Nga mungesa e tyre, uji rrjedh në sipërfaqet e objektit, duke krijuar akull mjaft të madh.


Edhe pse drejtori i këtij spitali, Hajrullah Saraqi, kishte premtuar se ky problem do të rregullohet, në videon e mëposhtme shihet se gjendja e spitalit vazhdon të jetë e njejtë.

Spitali “Sheikh Zayed” është investim i Emirateve të Bashkuara Arabe, dhe kishte kushtuar 7 milion euro.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë