Loading…

Splitasit mbesin të shtangur: Një grup myslimanësh falen në parking (VIDEO)

  • 26/04/2019 | 11:19

Splitasit mbesin të shtangur: Një grup myslimanësh falen në parking (VIDEO)

Shumë splitas kanë mbetur të habitur nga pamjet e djeshme, kur një grup prej shtatë burrash i kanë nxjerrë sexhadet në mes të parkingut për të bërë namas, transmeton Gazeta Metro.

Sipas medieve kroate, kjo situatë i ka befasuar shumë vendës, të cilët janë gjendur në afërsi të drejtëpërdrejtë, ndërsa disa kanë menduar se është fjala për kamerë të fshehur.

Në rrjetet shoqërore kanë filluar debatet me temë se çfarë ka filluar të ndodhë në Split.

Kjo pamje i ka çuditur banorët e qytetit detar kroat për shkak se lutja në rrugë në Split, por edhe në qytete tera të kësaj pjese të botës, mund të shihet rrallë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë