Loading…

Sqarohet Hoti: Testin e bëra të dielen dhe jam izoluar menjëherë, nuk po e thoni të vërtetën

  • 03/08/2020 | 08:51

Sqarohet Hoti: Testin e bëra të dielen dhe jam izoluar menjëherë, nuk po e thoni të vërtetën

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti u është përgjigjur kritikave se nuk është vetizoluar pas shfaqjes së simptomave të koronavirusit, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Hoti ka thënë se sapo e ka marrë rezultatin, e ka bërë publik.

Sipas tij, kushdo që deklaron ndryshe nuk po e thotë të vërtetën.

Postimi i plotë:

Edhe pse nuk kam pas asnje shqetesim serioz, me paraqitjen e nje kolle te lehte te dielen, bashkepunetoret me rekomanduan te testohem. Testimin e kam bere te dielen rreth ores 16. Ne momentin qe jam testuar, jam izoluar ne pritje te rezultatit, pasi keshtu eshte protokolli i rekomanduar mga mjeket. Sapo e kam marre rezultatin, e kam bere publik. Kushdo qe deklaron ndryshe nuk e thote te verteten./gazetametro.net

Edhe pse nuk kam pas asnje shqetesim serioz, me paraqitjen e nje kolle te lehte te dielen, bashkepunetoret me…

Posted by Avdullah Hoti on Sunday, 2 August 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë