Loading…
St.Moritz i mbuluar nga bora, Luana publikon foto me grim profesional
  • 13/02/2018 | 16:40

St.Moritz i mbuluar nga bora, Luana publikon foto me grim profesional

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, është duke kaluar disa ditë pushime dimërore në St Moritz, një nga vendet më të shtrenjta për ta kaluar pushimet dimërore, i cili gjendet në Zvicër. Vendi u bë i famshëm pasi kryeministri Ramush Haradinaj kaloi pushimet me familje aty.


Në fotot e fundit që Luana ka hedhur në Instagram, ajo dukej tejet tërheqëse.

Shumë pëlqime dhe komente pozitive kanë marrë fotot nga fansat e saj por ajo që bie në sy është se në të gjitha fotot e publikuara Luana ka bërë grim dhe është e kuruar.

Luana është nën shoqërinë e të dashurit të saj Krenar Çoçaj.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë