Loading…

Stacioni policor Jugu në Prishtinë vendoset në ish-hotelin Victory

  • 05/05/2017 | 16:22

Stacioni policor Jugu në Prishtinë vendoset në ish-hotelin Victory

Policia e Kosovës me një kumtesë për medie njofton se stacioni policor jugu që ndodhej në lagjen “Lakrishte” në Prishtinë, që nga sot është zhvendosur në objekt tjetër.


Stacioni aktual ndodhet në afërsi të Termokosit, në objektin e ish- hotel Victory.

Numrat kontaktues (telefonat fiks) të zyrtarëve që punojnë në këtë stacion mbeten të njëjtit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë