Loading…

‘Stand Up Comedy’ në Teatrin e Gjilanit, për raportin e shqiptarëve me Evropën

  • 25/02/2017 | 15:55

‘Stand Up Comedy’ në Teatrin e Gjilanit, për raportin e shqiptarëve me Evropën

Stand Up Comedy”, vjen në Teatrin e Gjilanit me 3 mars, për raportin e shqiptarëve me Evropën, i ldhur me tema tjera.


Avni Shkodra, Ernest Zymberi e Kushtrim Qerimi, flasin për raportin e Shqiptarëve me Evropën: Për politikë, punë, çaja, teknologji, dasma, viza, sehire (magji), miza, monedha, etj.

16996392_10158231600130058_397522711071231918_n

Stand Up Comedy”,  në Teatrin e Gjilanit me 3 mars, në ora 20:00. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë