Loading…

Stefanovic: Gënjyen, s’kam punuar kundër Vucicit, jam i gatshëm të futem në poligraf

  • 09/10/2021 | 12:04

Stefanovic: Gënjyen, s’kam punuar kundër Vucicit, jam i gatshëm të futem në poligraf

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Nebojsha Stefanoviq, i ka quajtur gënjeshtra deklarimet se ai ka punuar kundër presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçiq, shkruan tanjug..

Madje Stefanoviq, për të dëshmuar besnikërinë ndaj Vuçiqit ka shprehur edhe gatishmërinë për t’u testuar në poligraf, meqë pretendon se thotë të vërtetën.

Ai ka thënë se është i gatshëm të dalë përpara çdo trupe kompetente deh për t’u ekzaminuar edhe në poligrafi për të gjitha akuzat që i janë bërë, përfshirë edhe këtë për veprime kundër Vuçiqit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë