Loading…
Stërmbesa e Mbretëreshës di si të merr vëmendjen kudo që shkon |VIDEO
  • 12/10/2018 | 16:58

Stërmbesa e Mbretëreshës di si të merr vëmendjen kudo që shkon |VIDEO

Princesha Charlotte e di se si të bëhet një yll në çdo martesë. Ajo ishte njëra nga shoqërueset e nuses në martesën e tezes të saj Pippa Middleton dhe Princit Harry, dhe si më të fundit në martesën e kushërirës së saj Princeshës Eugene.


Charlotte nga shumë po konsiderohet e njëjtë si Mbretëresha Elizabeth, e cila përshëndetjen me dorë e ka  në çdo moment, por edhe në rastet kur nuk e ka në protokoll, transmeton gazetametro.net.

Edhe pse kishte shumë erë, dhe gati sa e kishin shumë të vështirë të ecnin, në gjysmë të shkallëve, princesha Charlotte  ndal, u kthye nga kamerat dhe i përshëndeti të gjithë./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 13:05
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë