Loading…

Stili i flokëve si njëbrirësh (Video)

  • 19/01/2017 | 08:45

Stili i flokëve si njëbrirësh (Video)

Flokë si njëbrirësh – ky është stili më i ri i flokëve që ka pushtuar rrjetet sociale, e që shumë po e quajnë si magji e bukur.

unicron-2

Ndoshta ky stil është paksa më i lehtë për vajzat me flokë me ngjyrë më të qelur sepse mund t’i ngjyrosin flokët në maje me çfarëdo ngjyre që dëshirojnë, transmeton gazetametro.net.

Zakonisht ky trend po përcjellet me ngjyra të forta, si e kaltër, e pembe, apo edhe vjollce.  /gazetametro.net.

unicron-3

Shikoni më poshtë videon se si ta bëni këtë stil të flokëve:

https://www.youtube.com/watch?v=TpuhvdqaRLg

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë