Loading…

Stresi mbrëmë u shpall fitues i ‘Big Brother Vip Kosova’

  • 18/03/2023 | 09:04

Stresi mbrëmë u shpall fitues i ‘Big Brother Vip Kosova’

Pas 100 ditësh mbrëmë u mbajt finalja e madhe e “Big Brother VIP Kosova”.


Mbrëmë u mësua edhe emri i fituesit të edicionit të parë të këtij formati.

Stresi shpallet fituesi i “Big Brother VIP Kosova”.

Në finale ishin Mbresa, Artani, Vedati, Stresi dhe Xhuli

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë