Loading…

Stresi publikon foton kur ngacmonte të dashurën

  • 17/10/2020 | 10:40

Stresi publikon foton kur ngacmonte të dashurën

Reperi nga Shqipëria është njëri ndër reperët më të suksesshem të vendit, ai kohët e fundit është bërë mjaftë nostalgjik pasi ka ndarë me fansat një foto të vjetër në rrugët e lagjës së tij.


Ai posht kësaj fotoje ka shkruar, ‘Koha kur ngacmoja Keisin në lagje.’

Kujtojmë se javën e kaluar Stresi ishte i ftuar në emisionin SHIKO KUSH LUAN, të Luana Vjollcës dhe në një dënim që atij iu kishte dhënë, ka treguar se (ish) partnerja e tij është e regjistruar në telefonin e reperit si e bukura ime, poashtu në po këtë lojë atij iu është dashur të bëjë një selfie me Trejsi Sejdinin nga një shtrat i improvizar dhe ta postonte foton në instagram, dhe çfarë tha ai? ‘Keis është vetëm lojë’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë