Loading…

Studenti i ndërpren fjalimin Arsim Bajramit: Po diplomojmë për të qenë kamarier

  • 02/06/2017 | 14:22

Studenti i ndërpren fjalimin Arsim Bajramit: Po diplomojmë për të qenë kamarier

Në sallën 1 tetori në Prishtinë po mbahet ceremonia e diplomimit të studentëve të UP-së.


Deri sa ministri i arsimit, Arsim Bajrami ishte duke folur për këtë festë në Universitet, një student ia ndërprenë fjalimin duke brohoritur, “Po diplomoni për të qenë kamarier”, shkruan Zëri.

Në këtë ceremoni po merr pjesë edhe ambasadori amerikane, Greg Delawie.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë